Telefilmizle de şuan toplam 1149 film bulunmaktadır.

Hükümet Kadın 2 2013 HD Tek Parça

0
( HD Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Hükümet Kadın 2 donmadan izle : Hükümet Bayan’ın ilkiyle alakalı yazdığım tenkite baktığımda esasında benzer tandansta giden 2. film amaçlı de benzer tek tenkit yazacağımı düşündüm, zira 2. film birinci filmin detayları üstünde yükseliyor. Sermiyan Midyat Güneydoğu’nun önce bayan belediye başkanının başka bir deyişle babaannesi Zekiye Midyat’ın hayatından esinlenerek yazdığı filmde bu defa önce filmden yedi sene öncesine götürüyor bizi. Film orduyla, devletle, hükümetle derdi meydana geldiğini yeniden taa başından koyuyor. Şayet tek taraftan da filmin kahramanları başka bir deyişle belediye başkanı, kaymakam ve vali de devletin tek erkanı. Belediye Başkanı Aziz Veysel çeşitli elbette , yasaklı kitaplar okuduğu, bulundurduğu gerekçesiyle içeriye alınıyor, (filmde Ankara’dan mektup gelmesi de tek hayli eleştirel tutulmuş) karısı Xate’ye de ‘hükümet bayan’ yöntemleri açılıyor.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
175
FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Hükümet Kadın 2 2013 HD Tek Parça

Hükümet Kadın 2 donmadan izle : Hükümet Bayan’ın ilkiyle alakalı yazdığım tenkite baktığımda esasında benzer tandansta giden 2. film amaçlı de benzer tek tenkit yazacağımı düşündüm, zira 2. film birinci filmin detayları üstünde yükseliyor. Sermiyan Midyat Güneydoğu’nun önce bayan belediye başkanının başka bir deyişle babaannesi Zekiye Midyat’ın hayatından esinlenerek yazdığı filmde bu defa önce filmden […]

Tür: 2013 Filmleri, Komedi Filmleri

Oyuncular: Demet Akbağ , Sermiyan Midyat , Mahir İpek , Gülhan Tekin , Burcu Gönder

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 


hd film izle | Türkçe Dublaj Film izle thomas taw film izle | Videomap | Sitemap | ping

telefilmizle.com adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden telefilmizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması için mirccet@gmail.com adresine talebinde bulunubilirler.

sayaç